اشتراک گذاری

ابزار و ادوات کشاورزی

ابزار و ادوات کشاورزی، مجموعه ای از تجهیزات و دستگاه هایی هستند که برای کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزار شامل دستگاه ها و ماشین های ساده و پیچیده ای هستند که در باغبانی و حوزه های مربوط به فضای سبز کاربرد دارند. به طور کلی ابزار و ادوات کشاورزی شامل موارد زیر می شوند:

ابزار: اين وسايل توسط کاربر و به صورت دستی به کار گرفته می شوند. مانند چاقوی پيوند زنی.

وسايل غير موتوری: تجهیزاتی نسبتا کوچک که در حين کار توسط کاربر حمل شده و یا روی زمین کشیده می شوند. مانند دستگاه چمن زنی دستی غير موتوری، سمپاش پشتی استوانه ای و … .

وسايل موتوری: نيروی مورد نياز قطعات متحرک اين وسايل با يک موتور احتراقی يا برقی تأمين می شود.

ادوات تراکتوری: اين وسايل توسط تراکتور به کار می افتند؛ مثل سمپاش پشت تراکتوری.

ماشين های خودگردان: اين ماشين ها دارای موتور محرکه ای هستند که ضمن تأمين نيروی مورد نياز قطعات متحرک کاری، برای حرکت دستگاه به چرخ های دستگاه نيز نيرو می دهد. مانند چمن زن خودگردان.

تجهيزات: تجهیزات کشاورزی، دستگاه هایی هستند که به شکل موقت يا دائمی در بخش های مختلف نصب می شوند و ممکن است شامل قطعات متحرک یا ثابت باشند؛ مانند کولر.

قیمت لوازم کشاورزی

فروش ادوات کشاورزی

ابزار و ادوات کشاورزی طیف گسترده دارند و افراد بر اساس نیاز خود، مجموعه ای از آنها را خریداری می کنند. به همین دلیل فروش ادوات کشاورزی هم حوزه گسترده و وسیعی است. مجموعه رامش گل در زمینه فروش و عرضه انواع تجهیزات و ابزار کشاورزی به صورت اورجینال فعالیت کرده و با کیفیت ترین محصولات را به متقاضیان عرضه می کند. برای خرید هریک از مدل ها و برندهای ادوات کشاورزی، می توانید ضمن مراجعه به دیگر بخش های وب سایت، دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

قیمت ادوات کشاورزی

قیمت ابزار و ادوات کشاورزی، به جنس، مدل، برند و ظرفیت و توان کاری آنها بستگی دارد. نمونه های خارجی کیفیت بسیار بالایی داشته و در عین حال گران تر هستند. همچنین برخی از برندها به واسطه پرفروش بودن و عنوان تجاری خود، محصولات گران تری را به بازار عرضه می کنند. این ابزار بسته به نوع و مدل، ممکن است چند ده هزار تومان بوده و یا تا چند صد میلیون تومان نیز قیمت گذاری شوند. رامش گل قیمت ادوات کشاورزی را به گونه ای تعیین می کند که خرید آنها برای مشتریان کاملا به صرفه باشد.

ابزار کشاورزی
5/5 - (4 امتیاز)

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش خدمات میتوانید از طریق شماره تلفن زیر  با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *