اشتراک گذاری

بذر چمن

بذر چمن، یک المان بسیار مهم در اجرای فضای سبز است که پوشش گیاهی را تولید می کند. محیط هایی که از چمن به عنوان پوشش گیاهی استفاده می کنند، باید به خوبی بذرپاشی شوند و کیفیت بذر مورد استفاده، در ماندگاری و رشد چمن اهمیت بسیاری دارد. با توجه به نوع چمن که برای مناطق آب و هوایی گرم یا سرد استفاده شود و یا در سایه کاربرد داشته باشد، نیاز به مدل های مختلفی بذر چمن می باشد.

شرکت رامش گل که در زمینه طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز فعالیت می کند، از با کیفیت ترین انواع بذر چمن برای اجرای کار استفاده می کند تا مشتریان از پوشش فضای مورد نظرشان اطمینان و رضایت کامل داشته باشند. در ادامه انواع بذر چمن را معرفی کرده و نکاتی را در خصوص این ماده مهم بررسی می کنیم.

انواع بذر چمن

یکی از پرفروش ترین مدل های بذر چمن، بذر اسپورت است که از درصدهای مختلف چمن لولیوم ، پوا و فستوکا تشکیل شده است. این نوع چمن دارای پاخور بسیار قوی است و برای استفاده در مناطق سرد و معتدل بسیار مناسب است. چمن حاصل از این نوع بذر را در پارک ها و استادیوم های ورزشی مشاهده کرده اید.

تخم چمن برموداگراس، نوع دیگری است که بیشتر در مناطق گرمسیر مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت اگر نیاز به کاشت چمن زیر سایه درخت باشد، از بذر چمن فستوکا استفاده می شود. ساختار برگ این نوع چمن دارای کلروفیل بیشتری است و به همین دلیل هم مقاومت بالایی در نور کم و سایه دارد.

انواع بذر چمن

مرکز فروش بذر چمن در تهران

با توجه به اهمیتی که بذر چمن و کیفیت آن در اجرای فضای سبز دارد، مراکز بسیاری اقدام به عرضه این ماده اولیه می کنند. اگر به دنبال یک مرکز فروش معتبر در تهران هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، شرکت رامش گل در خدمات شماست.

این مجموعه فروش بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کم نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.

بذر چمن ارزان

آیا می دانید قیمت بذر چمن به چه عواملی بستگی دارد؟ اولین و مهم ترین معیار، کیفیت دانه هاست. مقاومتی که در برابر سرما یا گرما دارند، سرعت داشت و به ثمر رسیدن، برند و ایرانی یا خارجی بودن، مهم ترین معیارهای تعیین قیمت بذر چمن به شمار می روند.

اگر به دنبال بذر چمن ارزان هستید، بد نیست با همکاران ما در شرکت رامش گل تماس بگیرید. ما مدعی عرضه ارزان ترین بذرها نیستیم؛ اما این اطمینان را به شما می دهیم که در این مجموعه، می توانید با کیفیت ترین انواع بذر چمن را با مناسب ترین قیمت، خریداری کنید.

بهترین بذر چمن

بهترین بذر چمن کدام است؟ تخم چمن باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا یک چمن یکدست، مقاوم و با کیفیت از آن حاصل شود؟ در خرید بذر چمن باید به چند فاکتور بسیار مهم توجه داشته باشید. این فاکتورها نشان می دهند کیفیت بذر در چه سطحی قرار دارد و چه نتیجه ای از کاشت آن به دست می آید.

بهترین بذر چمن، بذری است که قدرت پنجه زنی بالایی داشته باشد. رشد اندام هوایی پایین، سیستم ریشه بندی قوی و خلوص بذر هم موارد دیگری هستند که وجود آنها نشان می دهد بذر چمن، از نوع خوب و مرغوب است.

منبع

قیمت بذر چمن

فروش بذر چمن

چمن سوپر اسپرت

175 هزار تومان

چمن تا پی تو

چمن تا پی تو

جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید

چمن گلد لاین

155 هزار تومان

چمن فستوکا یورو گراس

چمن فستوکا یورو گراس

جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید

چمن گلد گرین

چمن گلد گرین

جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید

چمن اسپرت گرین استار

چمن اسپرت گرین استار

جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید

چمن برموداگراس گرمسیری

چمن برموداگراس گرمسیری

جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید

4.7/5 - (8 امتیاز)

جهت دریافت خدمات مشاوره و یا سفارش خدمات میتوانید از طریق شماره تلفن زیر  با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *